Srovnání

Chcete si sjednat hypoteční úvěr, ale nevíte, kterou banku si vybrat? Potřebujete refinancovat váš současný úvěr a nevíte do které banky nebo stavební spořitelny? Porovnáváte hypotéky nebo refinancování a potřebujete poradit? Nevíte, kde je nejnižší poplatek za zpracování úvěru? Jak hypotéka a sjednání úvěru funguje? Nevíte, kde je zdarma odhad nemovitostí? Nebo zdarma vedení úvěrového nebo běžného účtu? Jaké jsou další skryté poplatky, o kterých ani nevíte? Pak jste tady správně!

Porovnejte si nabídky jednotlivých bank jednoduše a přehledně! To vše přes srovnání hypoték zcela zdarma a nezávazně. Nic nepodepisujete, k ničemu se nezavazujete, necháme vše na vás. Po zadání základní údajů získáte přehled poplatků za vyřízení úvěru, správu účtu, změnu podmínek nebo vás kontaktuje certifikovaný makléř, který vám se vším a zdarma nezávisle poradí a pomůže.

Stránky hypotéky – srovnání, hypoteční srovnání, srovnávač hypoték, trhy hypoték, nabízejí možnost sjednání té nejlevnější hypotéky. Srovnání je zdarma, zcela nezávislé a s možností konzultace s hypotečním specialistou, kterého si sami vyberete.

Porovnání hypotéky, tak aby jste neprodělali, vše pro vás bylo rychlé, jisté, a bez zbytečného běhání po bankách, které po vás budou chtít moře dokladů. Nabízí zvýhodněné sazby, které vyjednají naši certifikovaní makléři. Nelze tyto sazby nárokovat u jednotlivých bank. Akční úrokové sazby, rychlá a dostupná služba, vše transparentně a rychle.

Refinancování hypotéky, refinancování hypotečního úvěru, zdarma odhad nemovitostí, zdarma vedení úvěrového a běžného účtu, to je vše je možné získat, pokud vyzkoušíte služby přes srovnavachypotek.cz

Nenechte se zmýlit akčními sazbami úrokových sazeb. Nechejte si poradit. Při srovnání hypoték dbejte na nutnost zřizovaní přidružených produktů jako životní pojištění, úvěrové pojištění, domicilace příjmů, založení běžných účtů apod. Tento hypoteční server srovnává a vybírá hypotéku právě pro vás. Kompletně se věnuje aktuálnímu dění na českém hypotečním trhu, pravidelně kontroluje sazby vypisované Českou národní bankou, PRIBOR, floatové sazby, fixní sazby, progresivní i degresivní splácení všech bank. Porovnáme vám všechny banky na trhu dle aktuálních podmínek.

Vložte pouze vaše základní údaje do formuláře a zjistěte, kdo nabízí nejvýhodnější hypotéku právě pro vás. Porovnání hypoték je nezávislé a zdarma.

Hypoteční kalkulačka

Vypočítejte si Vaši výši měsíční splátky snadno a rychle

Výše měsíční splátky činí: 6800 Kč

Za celou dobu splácení přeplatíte: 120000 Kč

Nezávazně srovnat hypotéky

(Celková výše, kterou si chcete půjčit)

měsíců

(Počet splátek v měsících)

%

(Úroková sazba vč. poplatků, desetinná tečka)


Spolupracujeme s těmito bankami

  • Komerční banka, a.s.
  • Česká spořitelna
  • Československá obchodní banka
  • Raiffeisen Bank
  • Oberbank, a.s.
  • Hypoteční banka