Spolupráce

Spolupracujeme s vybranými  bankami na území České republiky.

Dále spolupráci navazujeme a rozšiřujeme s prověřenými brokery, developery a realitními kancelářemi. 

Reference klientů na poradce serveru Srovnávačhypoték.cz

Ing. Tomáš Sieklík, MBA

Aleš, Praha, 8 mil hypotéka

Děkuji za profesionalitu pana Sieklíkovi. Než jsem se k němu dostal zamítli mi hypotéku ve 2 bankách. Pan Sieklík jako jediný našel řešení a hypotéka byla schválená. Moc mu děkuji.

Mirek, Brno, 3  mil hypotéka

"Vynikající přístup od tohoto poradce. Pán je profesionál, vše zajistil za nás. Do banky jsme vůbec nemuseli. Doporučuji všem. Příště s ním budu řešit úplně vše"

Michal, Brno, 1,1 mil hypotéka

"Toto bola moja prva skusenost s hypotekou. Pan Tomáš Sieklík bol pocas procesu vybabovania velmi ochotny. Celu problematiku mi na prvom stretnuti vysvetlil a popisal. Pocas pripravonia ziadosti o hypoteku bol maximalne spolahlivy, ci uz co sa tyka komunikacia alebo ostatnych vybavovaciek. Dalej navrhol postup a kroky, ktore je potrebne ucinit za tym najlepsim ucelom pre mna. Bolo vidno, ze ma vo veciach prehlad a vie co robi. Z mojej strany som bol viac ako spokojny."

Zdeněk, Brno, 2 mil hypotéka

"Pan Sieklík byl profesionální a hlavně lidský. Co řekl, to platilo. Domluva rychlá a kvalitní. Vyřízení hypotéky rychlé a přesně podle našich představ. Vše jsme vyřídili po telefonu a emailu. Do banky jsme šli pouze jednou a to kvůli podpisu. V budoucnu budu řešit pouze s ním. Všem ostatním doporučuji. Halaštovi"

Jan, Praha, 3,5 mil hypotéka

Profesionální přístup a maximální proklientské jednání. Při nabídce pan Sieklík sdělil vše potřebné a jasně sestavil proces všech kroků, nabídka byla bez "dalších podmínek" (pojištění, úrokové bonusy,...). Mohu pana Sieklíka vřele doporučit a řeším s ním další finanční produkty."

Michal, Praha, 4,5 mil hypotéka

S nabídkou a jednáním jsme byli spokojeni, bylo na profesionální úrovni, vše co jsme potřebovali vědět, nám bylo řečeno. Skvělý poradce, hraje s vámi na rovinu, nic neskrývá. Naprostá spokojenost. Srovnal nám 8 bank a vybrali jsem tu nejlepší nabídku hypotečního úvěru. V budoucnu vše budeme řešit s ním.

Hana, Pivonice, 1,5 mil hypotéka

Moc Vám děkuji za vyřízení všeho kolem naší hypotéky, poněkud to bylo kvůli nám komplikované. Jsem ráda, že se to Vaším pohotovým přístupem a ochotou podařilo zvládnout. Pokud budeme v budoucnu řešit nějaké finanční otázky, určitě si dovolíme obrátit se opět na Vás.

Stanislav,  Zlín,12 mil, hypotéka

Děkuji za profesionalitu a za výslednou sazbu na hypotéce. Pro některé banky nešle tento případ financovat. Vy jste hned našel řešení tohoto složitého případu, vše proběhlo rychle a snadno. Moc děkuji a příště se budu obracet jen na vás.
 

Mgr. Marek Svoboda, MBA

Zdeňka, Rosice, 1,2 mil, hypotéka

"Má žádost o hypotéku byla z mnoha důvodů komplikovaná (prodávající odjeli na delšíé dobu do zahraničí, aniž jsme stihli podepsat všechny dokumenty atd atd), čili se řešení protáhlo asi na dva měsíce. Nicméně, nyní je vše pozitivně uzavřeno - pan Svoboda mě po celou dobu velmi přesně instruoval a provázel, volala jsem mu v kteroukoli hodinu. Jeho milý a klidný hlas a neustálé vysvětlování mě uklidňovalo. Pana Svobodu doporučuji. Zdeňka Košvancová"

Martin, Zlín, 2,1 mil, hypotéka

"Jednání pana Svobody ve věci naší žádosti bylo opravdu rychlé a působilo velmi seriózně a otevřeně. Pan Svoboda pro naší situaci (ne zcela standardní) vytvořil kvalitně zpracovanou nabídku. Pana Marka Svobodu mohu pro spolupráci doporučit."

Karel, Olomouc, 4,25 mil hypotéka

"Vynikající přístup. Pan Svoboda vše zařídil za nás. Do banky jsme šli pouze na podpis hypotéky. I pojištění a vinkulaci zařídi. Pana Svobodu a srovnavachypotek.cz vřele doporučuji!!!"

Matěj Charvát, 1 mil.Kč, hypoúvěr od Buřinky

"Děkuji za rychlé schválení hypotéky i zdarma zhotovení odhadu pro můj byt. Vše co jsem udělal bylo jen přinést podklady panu Svobodovi, který vše již zařídil v bance. Nakonci jsem podepisoval hypotéku přímo u něj. Nemusel jsem ani do banky. Můžu doporučit."

Michal Hoza, 1,1mil.Kč, hypotéka KB

"Hypotéka nebyla jednoduchá, ale pan Svoboda mi našel nejlepší a nejlevnější řešení. Několikrát mi vysvětloval jak projít celým procesem úvěru až do konce. Zkontroloval mi i kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově. Děkuji mu a můžeme doporučit všem co se rozhodují s kým hypotéku dělat."

Jan Kozák, 3mil.Kč, hypotéka ČSOB

Moc děkuji za vyřízení celé hypotéky! Byla to rychlost. Na můj záměr výstavby nového domu - dřevostavby jsem dodal pouze Smlouvu o dílo a za dva dny po schválení hypotéky jsem měl peníze u dodavatele, který mohl začí stavět! Skvělá práce a rychlost! Děkuji a doporučuji.

Miroslav Vrbka, 3,6mil.Kč, hypotéka LBBW - Expobank a ČSOB, Olomouc

"Několik kombinací úvěrů - koupě, vypořádání SJM, rekonstrukce, neúčelový úvěr - vše vyřešeno jasně rychle a na výbornou. Od začátku do konce jsem dostával informace krok po kroku až do zdárného podpisu hypotéky. Všem vřele doporučuji. 

Petr Hladký, 1mil.Kč, koupě v exekuci - nedobrovolné dražbě a následná rekonstrukce domu

"Jasné vysvětlení procesu koupě, zdarma zpracování odhadu nemovitosti, vyřešení Usnesení o přiděleném příklepu dražby, zdarma zpracování úvěru, vyjednání luxusních podmínek. Hypotéka schválena na jižní Moravě a bezproblémově podepsána v severních čechách kde bydlím. S vyřízením hypotéky jsem neměl jediný problém, žádné zaváhání. Výborná práce. 

Miluše Tyrolová, 0,8mil.Kč, koupě bytu na investici - Česká spořitelna, Kladno

"Instrukce pana Svobody byly od počátky jasné a srozumitelné. Vysvětlil mi všechna úskalí úvěru a na vše dopředu upozornil. Několikrát psal do banky, měl svatou trpělivost a vyjednal mi nejnižší možné úrokové sazby. Pokud přemýšlíte o poradci - doporučuji ho. Jeho tel je 774 399 777

Michal Ivánek, Hodonín, 1,1mil.Kč, koupě dvou bytů

"Marek Svoboda byl vždy k dispozici. Okamžitě reaguje a snaží se situaci řešit. Oceňuji především přístup a trpělivost při několinásobném vysvětlování."

Jan Maláník, OSVČ, 3,5mil.Kč, automechanik - optimalizace DAP, výstavba RD, Raiffesen banka

"Marek mi hodně poradil a pomohl při jednání s bankou. Sdělil všechny dokumenty které budou třeba již na počátku naší investice výstavby rodinného domku. A poněvadž mi nevycházelo daňové přiznání, hledal takovou cestu, aby jsme hypotéku dostali a dům dostavěli. Vše se podařilo a nyní spokojeně bydlíme. Děkujeme za vše."

Mgr. Michael Korbička, Ph.D., 1,1mil.Kč; rekonstrukce + neúčelová část, Zlínsko

"Pan Svoboda mi byl při ruce vždy, když jsem potřeboval. Vyjednal sazbu 1,89% bez dalších produktů. Vše co řeklo, tak sedělo. Odhad zdarma. Rekonstrukce komplikovanější z důvodu stavebního povolení = vše vyřídil a vykomunikoval. Nemovitost mi pojistil a při pojistné události (zatečení střechy) poradil jak celou věc nahlásit aby pojišťovna plnila. Doporučuji všem.

Hypoteční kalkulačka

Vypočítejte si Vaši výši měsíční splátky snadno a rychle

Výše měsíční splátky činí: 6800 Kč

Za celou dobu splácení přeplatíte: 120000 Kč

Nezávazně srovnat hypotéky

(Celková výše, kterou si chcete půjčit)

měsíců

(Počet splátek v měsících)

%

(Úroková sazba vč. poplatků, desetinná tečka)


Spolupracujeme s těmito bankami

  • Komerční banka, a.s.
  • Česká spořitelna
  • Československá obchodní banka
  • Raiffeisen Bank
  • Oberbank, a.s.
  • Hypoteční banka