Hypotéka na výstavbu rodinného domu bez faktur

20.12.2019

Přemýšlíte o výstavbě rodinného domu, ať už zděnného nebo dřevostavby? Není nic jednoduššího než jít do té správné banky a vyřídit si hypotéku bez nutnosti dokládání faktur.

Jak celý proces probíhá:

Klient nás osloví s nabídkou hypotéčního úvěru. Nabídneme mu několik variant hypoték od různých bank. Je jen na něm, kterou variantu zvolí. Po schválení hypotéky a doložení stavebního povolení (nebo ohlášky) s nabytím právní moci, klient zažádá banku a o čerpání a tato uvolňuje finanční prostředky na běžný účet klienta. Vždy maximálně do výše aktuální zástavní hodnoty nemovitosti (v tomto případně např. hodnoty pole = pozemku). Poté stavebník zhotoví základy, svislé konstrukce, strop, krov. Jakmile mu finance docházejí, požádá banku o další čerpání. V žádném kroku klient nedokládá fakturace, ale čerpá se pouze na tzv. prostavěnosti. Tozn. na stavbu přijde odhadce banky, udělá 4 fotky a potvrdí prostavěnost. Nekontroluje však nákupní, prodejní faktury atd. Banku zajímá pouze zástavní hodnota, nikoliv, za kolik jste materiál nakoupili a kde. Tento způsob výstavby probíhá až do konce.  

Vyřizujeme hypotéky v Brně, Hodoníně, Břeclavi, Vyškově, Blansku, Boskovicích, Strážnici, Prostějově, Olomouci, Zlíně, Přerově, Otrokovicích, Uherském Hradišti, Hustopečích, Hovoranech, Čejči, Mutěnicích, Slavkově, Kyjově, Bzenci, Kuřimi, Tišnově.

« Zpět

Hypoteční kalkulačka

Vypočítejte si Vaši výši měsíční splátky snadno a rychle

Výše měsíční splátky činí: 6800 Kč

Za celou dobu splácení přeplatíte: 120000 Kč

Nezávazně srovnat hypotéky

(Celková výše, kterou si chcete půjčit)

měsíců

(Počet splátek v měsících)

%

(Úroková sazba vč. poplatků, desetinná tečka)


Spolupracujeme s těmito bankami

  • Komerční banka, a.s.
  • Česká spořitelna
  • Československá obchodní banka
  • Raiffeisen Bank
  • Oberbank, a.s.
  • Hypoteční banka