Hypotéka pro profesionální sportovce

23.02.2016

Jste hokejista? Fotbalista? máte profi hráčskou smlouvu a potřebujete hypotéku?

Většina inteligentních a chytřejších profesionálních sportovců zabezpečí svou budoucnost během sportu natolik aby nemusela pracovat do konce života. Kéž by každý byl jako Jarda Jágr nebo Lionel Messi :) Pokud však profesionální sportovec není typickým obrázkem nadnárodní hvězdy, mohl by přemýšlet i do budoucna. Nejvíce si přes nás žádá hypoteční úvěry profesionální sportovci - hokejisti a fotbalisti v městech Brno, Praha, Ostrava, Zlín. Rádi kupují nemovitosti, které pronajímají svým spoluhráčům. Na byt si vezmou hypoteční úvěr a splátku hypotéky jim splácí daný nájemník - spoluhráč z kabiny. Jednak tak mají svou nemovitost u známého a také se jim snižuje jejich dluh u dané banky, kde si úvěr vzali. 

Nestyďte se zeptat, Vaše čísla řešíme každý den. K našim klientům u kterých si můžete ověřit průchodnost a kvalitu služeb patří např. Vláďa Sobotka, Michal Kempný, Jan Štencel, Petr Obdržálek, Ondřej Šmach, Michal Vachovec a další. Většina našich klientů si bere úvěr s výše uvedenou vidinou pronájmu. Po aktivní sportovní kariéře jim poté zbývá několik možností a variant. Buďto pokračují v tom, že nemovitost pronajímají a snižují si tak svůj dluh až do úplného splacení anebo si dané "uspořené" ponížené finanční prostředky vyberou a užijí tím, že danou nemovitost prodají a jedou na Bahamy :)) 

Neváhejte ani Vy a kontakujte nás. Čekáme na Vás a těšíme se společně k vítězství! :)

Vyzkoušejte Srovnávač hypoték.CZ  či Srovnávač pojistek.CZ! Zajistíme Vám nejlepší sazby, provedeme celým procesem a poskytneme 100%tní servis! S Vaším úvěrem Vám pomohou ostřílení zkušení poradci, kteří poskytují informace pro Nové hypotéky na koupi, refinancování úvěrů i možnosti procesu pro podnikatelský nebo investiční úvěr! Pokud máte stávající pojištění a chcete si jen porovnat svou pojistku nebo přepočítat pojištění - stačí nafotit na mobil a poslat! Vše zdarma přepočítáme a navrhneme optimální řešení!

« Zpět

Hypoteční kalkulačka

Vypočítejte si Vaši výši měsíční splátky snadno a rychle

Výše měsíční splátky činí: 6800 Kč

Za celou dobu splácení přeplatíte: 120000 Kč

Nezávazně srovnat hypotéky

(Celková výše, kterou si chcete půjčit)

měsíců

(Počet splátek v měsících)

%

(Úroková sazba vč. poplatků, desetinná tečka)


Spolupracujeme s těmito bankami

  • Komerční banka, a.s.
  • Česká spořitelna
  • Československá obchodní banka
  • Raiffeisen Bank
  • Oberbank, a.s.
  • Hypoteční banka