Hypotéky pro podnikatele - OSVČ 2015 a 2016

26.11.2015

Nejnižší úrokové sazby na trhu!

Chcete nižší úrokové sazby, než ty které získáte na přímo v bance? Chcete ušetřit za zpracování úvěru, mít zdarma odhad, vedení úvěrového účtu a provést celým procesem schvalování?

Nabízíme Vám nejnižší úrokové sazby na trhu! Dokážeme za Vás vyjednat ty nejlepší podmínky, zdarma zpracování odhadu, zdarma vedení úvěrového i běžného účtu.

Nevíte zda-li vyjdete bonitně? Uplatňuje daňový paušální odpočet? Spočítáme Vám Vaši hypotéku, kam až dosáhnete a kolik dostanete. Navrhneme řešení ještě před uzavřením účetního roku 2015, tak aby jste byli nachystáni pro schválení hypotéky v novém roce! Neváhejte a vyzkoušejte naše specialisty - Ing. Tomáš Sieklík, Ing. Jiří Nechvátal, Mgr. Marek Svoboda 

Máš stávající pojistku a chceš ušetřit? Nebo si jen potřebuješ zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).

Nejčastěji srovnáváme a porovnáváme povinné ručení, havarijní pojištění, životní - rizikové pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti! V průměru slevíme Vaši současnou pojistnou smlouvu až o 30% ! Naše obchodní slevy dosahují až 50% z cen běžného pojistného! 

« Zpět

Hypoteční kalkulačka

Vypočítejte si Vaši výši měsíční splátky snadno a rychle

Výše měsíční splátky činí: 6800 Kč

Za celou dobu splácení přeplatíte: 120000 Kč

Nezávazně srovnat hypotéky

(Celková výše, kterou si chcete půjčit)

měsíců

(Počet splátek v měsících)

%

(Úroková sazba vč. poplatků, desetinná tečka)


Spolupracujeme s těmito bankami

  • Komerční banka, a.s.
  • Česká spořitelna
  • Československá obchodní banka
  • Raiffeisen Bank
  • Oberbank, a.s.
  • Hypoteční banka