Zviditelnění webových stránek Srovnávač pojistek.CZ 2015 !

08.11.2015

Zvýšení ratingu stránek Srovnávač pojistek.CZ

Vzhledem k velkému konkurenčnímu boji v oblasti pojišťovnictví se snažíme přinášet stále nové informace pro stávající i nové klienty. Většina pojišťoven nevydává newslettery nebo novinky o kterých by informovala externí síť.

Zviditelnění a zvýšení ratingu těchto stránek tak závisí na nových čerstvých aktualitách, o které budou mít zájem naši klienti. Jedná se dlouhodobou koncepční práci, které se nám již vyplatila na partnerských webech :

- www.dumpojistek.cz
- www.srovnavachypotek.cz
- www.mortgageinczech.com
- www.chytrarealitka.cz

V řádě odborných článků a na různých webech se dozvíte většinou podobné informace. A to, že vyhledání Vašich stránek vyhledávači, nebo zobrazení na předních pozicích ovlivňuje mnoho věcí, jako SEO optimalizace, zpětné odkazy, PageRank, S-Rank, název Vaší domény atd. Naší výhodou je kromě výše uvedeného soupisu také aktuálnost, dostupnost a flexibilita. Vše stavíme na aktivní práci a pozitivním přístupu. Hledáme řešení, nehledáme problémy. Vyzkoušejte nás i Vy a sdílejte naše webové stránky na svých webech nebo facebookových stránkách. Každá like nám pomůže a budeme Vám zavázáni.

Máš stávající pojistku a chceš ušetřit? Nebo si jen potřebuješ zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).

Nejčastěji srovnáváme a porovnáváme povinné ručení, havarijní pojištění, životní - rizikové pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti! V průměru slevíme Vaši současnou pojistnou smlouvu až o 30% ! Naše obchodní slevy dosahují až 50% z cen běžného pojistného! 

« Zpět

Hypoteční kalkulačka

Vypočítejte si Vaši výši měsíční splátky snadno a rychle

Výše měsíční splátky činí: 6800 Kč

Za celou dobu splácení přeplatíte: 120000 Kč

Nezávazně srovnat hypotéky

(Celková výše, kterou si chcete půjčit)

měsíců

(Počet splátek v měsících)

%

(Úroková sazba vč. poplatků, desetinná tečka)


Spolupracujeme s těmito bankami

  • Komerční banka, a.s.
  • Česká spořitelna
  • Československá obchodní banka
  • Raiffeisen Bank
  • Oberbank, a.s.
  • Hypoteční banka